GSMtasks

 

GSMtasks on nutikas veo- ja tööülesannete halduslahendus, mis haldab ja analüüsib reaalajas ettevõtte logistikat nii kontoris kui ka väljaspool seda, liites meeskonna koostöö tulemuste nimel tõhusamaks ja kiiremaks!

GSMtasks annab logistikutele iga hetk ülevaate autojuhi asukohast ja tööülesannetest, mis peavad saama täidetud või on veel töös. Lahendus visualiseerib sõidukite asukohad koos juhtide ja ülesannete täitmisjärjekorraga.

GSMtasks võimaldab analüüsida ja efektiivselt hallata ettevõtte logistikat, garanteerides reaalajas täieliku ülevaate tööülesannetest, reaalajas teavitused, lihtsa koordineerimise ja teekondade optimeerimise

Klientide kasutuses on GSMtasks mobiilirakendus, digitaalsed dokumendid ja nende allkirjastamise võimalus, et muuta ettevõte paberivabaks!

Lahenduses võimaldab näha kui palju kulus aega tööülesannete täitmisele kokku, kaua veedavad juhid aega autos ning laevad kaupa peale või maha, ning kui kaugel nad kliendist viibivad.

 

Juhid saavad uuest rakendusest samuti tõhusat kasu! Nüüd kaovad ära aeganõudvad tühisõidud, tööde järjekord on selge ja konkreetne ning päevakava paigas. Lisaks on mobiilist loetav rakendus lihtsa ja arusaadava kujundusega.

 

 

GSMtasks tarkvaraga on kõik vajalikud dokumendid digitaliseeritud, et vähendada paberimajandust – saatelehti, lepinguid ja muud. Analüütikalahendus annab kõik olulised mõõdetavad väärtused, et ettevõtted saaksid analüüsida ja tõhustada oma tegevust.

Lisaks võimaldab GSMtasks liidestust ettevõtte praeguste süsteemidega, sealhulgas CRM, lao- ja müügitarkvaraga, andes info edasi kõikjale, kuhu vaja. Hinnastus on kuupõhine ja läbipaistev, omamata varjatud lisakulusid!

GSMtasks mobiilne äpp lae alla siit:

 

Vaata lisa: www.gsmtasks.com

    Küsi GSMtasks hinnapakkumist või lisainfot.

    Üldtelefon 687 0722 (24h)