Üldised küsimused ja vastused Autovalve

Kus paigaldatakse seadmed autole?
Seadmete paigaldus on alati Kliendiga kokkulepitav . Omame ka ise paigalduspinda, samuti tuleme Kliendile sobivasse kohta seadmeid paigaldama.

Miks mul ei ole auto kaardil nähtav?
Kuna tegemist on GPS lahendusega, siis võib olla õige mitu põhjust. Näiteks on auto levipiirkonnast väljas või olete jõudnud märkamatult Roamingalasse. Juhul kui Teie autod liiguvad ka Eestist väljaspool, tuleb kohe lepingu sõlmides Roaming seadistada kui lisateenus.

Millist infot saan ma jälgimisseadmest veel peale auto asukoha?
Üldiselt võib öelda nii, et suudame raportitesse tuua enamus andmeid, mida suudab auto aju meile välja anda. Peale asukoha info on ca 50 ühikut erinevaid andmeid, millest võib olla Teile reaalne kasu igapäevases äritegevuses. Rohkem infot leiate www.valve.ee/autovalve/logistikalahendus

Kas ma tohin ise GPS seadet paigaldada?
Lepingu järgi me sellist võimalust ette ei näe. Miks? Juhul kui ise paigaldate seadmed, siis ei saa meie garanteerida seadmete korrektse töökindluse. Küll aga võib ette tulla, kus peame erandeid tegema. Sellisel juhul tuleb paigaldustööd meiega aegsasti kokku leppida.

Kui mul on kasutada liisingauto?
Kui on tegu kasutusrendi autoga, siis vara ei kuulu Teile. Tähendab seda, et seadmete paigaldamise tuleb luba küsida auto omanikult (liisinguandja). Kui tegemist on kapitalirendiga, siis olete Teie juba lepingus auto omanik ja saate ise igasuguse lisavarustuse üle otsustada. GSMvalve eeldab seadmete paigaldamisel kõikide kooskõlastuste olemasolu.

Kas te müüte ja paigaldate ka autosse pardakaameraid?
Jah loomulikult. Tooted on ettetellimisel ja paigaldatakse koos GPS seadmega.

    Küsi autovalve hinnapakkumist või lisainfot.

    Üldtelefon 687 0722 (24h)
    Autovalve tehniline tugi 651 8188 (E-R 08.00-17.00),