Navirec logistikalahendus

Navirec pakub professionaalset lahendust masinaparkidega seonduva info igakülgseks jälgimiseks ja haldamiseks reaalajas, et tõhustada Teie ettevõtte toimimist ning aidata kokku hoida ettevõtte kuludelt!

Funktsionaalsus

Ühe tööpäeva jooksul võib juhtuda palju ja sellepärast teame kui oluline on võimalus hoida kõigel jooksvalt silma peal! Navireci GPS-lahendusega näete alati oma masinate asukohta koos seonduva infoga kaardil ning olete kursis juhtide tegevustega. Looge kaardivaates geograafilisi alasid, et jälgida konkreetsetes huvipunktides toimuvat! Kogu masinapargiga seotud andmete ajalugu säilib süsteemis 7 aastat ning marsruudid koos sõiduinfoga on igal hetkel lihtsasti taasesitatavad.

Oleme orienteeritud kliendipõhisele lähenemisele ja pakume personaalseid lahendusi Teie ettevõtte masinapargi parimaks haldamiseks ning töö efektiivsemaks muutmisel! Ainsana Eestis pakume võimalust luua personaalseid raporteid, milleks on Teie käsutuses enam kui 100 andmevälja. Võite genereerida nii autopargi-, sõidupõhiseid kui kütuseraporteid iseseisvalt või kasutada lahendusega kaasas olevaid raportipõhju.

Kütus on üks suurimaid transpordiettevõtte kuluallikaid ja selle täpne monitoorimine ning kulude analüüsimine aitab kokku hoida hulga raha. Navireciga on kütusekontroll lihtne, täpne ning kuluefektiivne! Pakume nii eraisikutele kui ettevõtetele võimalust jälgida kütusekaartide kasutamist, mis muudab andmete kogumise eriti mugavaks.

Möödas on ajad kui tahhograafi andmeid oli vaja koguda käsitsi!

Navireci tahhograafi kauglugemise lahendus võimaldab juhi tööaja infot jälgida veebis reaalajas ning laadida faile alla olenemata sõiduki asukohast. Lisaks digitahhole võimaldame juhi tegevusi jälgida ka Eco-drive lahendusega, mis registreerib sõidustiiliga seonduvat infot nagu järsud kiirendused ja pidurdused, mootori tühikäigul hoidmise jpm. Õpetage oma juhtidele säästlikku sõidustiili ning hoidke samal ajal kokku masinapargi kütuse- ning hoolduskuludelt!

Mugavamaks töö koordineerimiseks pakume juhituvastust, lahendusesiseseid broneerimisvõimalusi ning teavituste saatmist nii klientidele kui töötajatele. Autopargi tehnilisel seisukorral aitab silma peal hoida meie hooldusmoodul, mis teavitab Teid eesseisvatest remondi- ning hooldustöödest ja säilitab info registris.

Navireci lahendus on kliendisõbralik ning pakub mugavat kasutajakogemust. Erinevate tegevustega seotud õigusi saate lahenduses iseseisvalt seadistada!

Meie arendustiim teeb igapäevaselt tööd lahenduse parendamiseks ning koostöös müügi- ja turundusosakonnaga soovime pakkuda Teile parimat logistikalahendust Eestis!

Konkurentsieelised

 • 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte
 • paigaldused kliendile sobivas kohas ja ajal meie tehnikute poolt
 • enam kui 100 andmevälja sobivate raportite loomiseks
 • automaatne kütusekaartide kasutamise jälgimine
 • professionaalne klienditugi live chat’ina lahenduse sees
 • erilahendused vastavalt kliendi soovile
 • administreeritav kasutusõiguste keskkond

Seadmed

Navirec kasutab andmete kogumiseks vastupidavaid ja usaldusväärseid seadmeid, millele kehtib garantii kogu koostöölepingu kehtimise ajal.

Seadmete abil kogub meie server infot Teie sõiduki asukoha ja mistahes andurite väärtuste kohta (kütusekulu, temperatuuri kõikumised jm) ning edastab mobiilset andmeside kasutades automaatselt Teie lahendusse.

Navireci hinnakiri
Navireci üldtingimused

  Küsi autovalve hinnapakkumist või lisainfot.

  Üldtelefon 687 0722 (24h)
  Autovalve tehniline tugi 651 8188 (E-R 08.00-17.00),

  Sildid: , , , , , , ,