Kütuse monitooring

Kuna kütusele kulub ettevõtetel iga päev märkimisväärne summa, ei saa kütusetarbe haldamist mitte mingil juhul vähetähtsustada! 

Navirec pakub mitmeid võimalusi sõidukite täpse kütusekulu jälgimiseks reaalajas ning võimaldab koondada kogu vajalik info automaatselt raportisse, et Teie saaksite teha veelgi paremaid otsuseid oma ettevõtte säästlikumaks juhtimiseks ning hoida kütusekuludelt kokku kuni 30%.

Kütusekulu raporteid saate eelistatud mõõtevaliku põhjal kas l/100 km või km/l ning näete kulu iga masina kilomeetri kohta. Kõik sõiduki kasutamise mõõdikud on Navireci kütusehaldamise süsteemiga kättesaadavad, mistõttu on lihtne märgata puudusi või vaadata probleemseid suundumusi ja optimeerida sõidukite määramist.

KÜTUSEANDUR

Masinale paigaldatud kütuse taseme anduri olemasolul on kütusekulu jälgimine ja kütuseraportite koostamine imelihtne. Andurilt saadavaid andmeid on võimalik edasitöötlemiseks eksportida Excel tabelisse või teostada detailne päring PDF kujul.

Kütuseanduritelt saadav info: 

 • kui palju kütust tangiti
 • kui palju kütust tarbiti
 • keskmine kütusekulu
 • kütusekulu ühes töötunnis

KÜTUSEKAARDID

Teeme koostööd kõigi Eesti suuremate tanklakettidega ning pakume ainsana Eestis võimalust automaatselt jälgida ettevõtte kütusekaartide kasutamist, mis muudab kütusetarbimise monitoorimise klientidele mugavaks, täpseks ja kuluefektiivseks!

Kütusekulu on võimalik analüüsida kõigist aspektidest (nt sõiduki, asukoha, sõidukitüübi ja ajavahemiku alusel). Lahenduse kasutaja saab Navirec veebikeskkonnas näha kasutaja- või kaardipõhiseid detailseid ülevaateid keskmistest kütusekuludest ja distantsidest eelmistest tankimistest.

Üksikasjalik kütusekaartide kasutamise raport näitab ära, kes ja millise kaardiga sõidukit tankis, ning kas kaart oli reaalselt seotud sõidukiga, mida tangiti. Anomaaliate kiireks tuvastamiseks saate seadistada automaatteavitusi.

CAN BUS LIIDES

CAN BUS on infokanal, milles liigub sõiduki ajust tulev informatsioon. Ühendades GPS-kontrolleri selle infokanali külge, muutuvad kõik masina elutähtsad näitajad omanikule nähtvakas.

CAN BUS kütuseinfo: 

 • kui palju kütust tangiti
 • kui palju kütust tarbiti
 • keskmine kütusekulu
 • kütusekulu töötunni kohta

  Küsi autovalve hinnapakkumist või lisainfot.

  Üldtelefon 687 0722 (24h)
  Autovalve tehniline tugi 651 8188 (E-R 08.00-17.00),

  Sildid: , , , ,