Alad/huvipunktid

Tegemist on Navireci rakenduses oleva tööriistaga, mis võimaldab kaardil määrata piirkonnad ning seadistada neis toimuvate sündmuste kohta teavitusi!

Alades toimuva liikluse jälgimiseks saate seadistada teavitused ning täpsema info kogumiseks luua vastava raporti. Alade seadistamisel ja masinatega sidumisel näete ära näiteks kui kaua on juht alas parkinud, mis kell sinna sisenenud või sellest väljunud.

Kogutud andmete põhjal võite arvestada tööaegu, kontrollida kauba peale- või mahalaadimiseks kulunud aegamitu korda on viimase kuu jooksul kaupa laadimas käidud ja palju muudki. Kogutud andmete põhjal on aga võimalik analüüsida töötajate efektiivsust. 

Tänapäevased automootorid on juba sedavõrd efektiivsed, et nende tööle jätmine enam kui pooleminutiliste seisakute ajaks (kauba laadimine, tõkkepuude taga seismine jne) kulutab kütust enam kui mootori taaskäivitamine. Alade seadistamisel saate täpselt näha kui kaua on Teie ettevõtte masinate mootorid töötanud jõude näiteks kauba laadimisel ning kui palju saaksite selle pealt kütusekuludelt kokku hoida. Alade suure hulga puhul soovitame need grupeerida.

    Küsi autovalve hinnapakkumist või lisainfot.

    Üldtelefon 687 0722 (24h)
    Autovalve tehniline tugi 651 8188 (E-R 08.00-17.00),

    Sildid: , , , ,